کیان جامه ایرانیان تولیدکننده انواع شلوار جین و کتان

شرکت کیان جامه ایرانیان در سال ۱۳۹۳ با جذب سرمایه گذاری خارجی از کشور ترکیه و حضور جمعی از متخصصین صنعت پوشاک کشور تاسیس گردید و در شهریور ماه ۱۳۹۴ از مجموعه تولیدی جدید با وسعت ۲۴۰۰ متر مربع بهره برداری گردید. این مجموعه در ۵ بخش اصلی شامل طراحی و نمونه دوزی، برش، دوخت، شست و تکمیل تشکیل شده تا پاسخگوی تمامی نیازها در فرآیند تولید انواع شلوار جین و کتان باشد. این مجموعه جهت تامین ماشین آلات و مواد اولیه تولید با برترین شرکت های این حوزه همکاری داشته و تلاش نموده تا از به روزترین فناوری ها در فرآیند تولید خود بهره گیرد. این شرکت به منظور صادرات محصولات و تسهیل دسترسی به بازارهای خارجی جهت تامین مواد اولیه در منطقه ویژه اقتصادی یزد قرار دارد.

در حال حاضر محصولات تولید شرکت شامل انواع شلوار جین و کتان می باشدکه تمامی فرآیندهای طراحی تا تولید آن به صورت کاملاً بومی با ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۵۰ نفر و با توجه به نیازهای بازار هدف صورت می پذیرد. با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، افزایش ۱۰۰ درصدی تولید، صادرات ۳۰ درصد از محصولات تولیدی و افزودن سایر محصولات به سبد تولید تا پایان سال ۱۳۹۸ هدف گذاری شده است.

ایجاد شبکه فروش جهت عرضه مستقیم محصولات به مصرفکنندگان نهایی از دیگر فعالیتهای صورت گرفته توسط شرکت می باشد. این مهم با عرضه محصولات تحت نام تجاری رویال راک (Royal Rock) صورت گرفته و تاسیس ۵ شعبه جدید تا پایان سال ۱۳۹۸ در دستور کار شرکت قرار دارد.

اطلاعات تماس

کارخانه: یزد، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار صنعت، خیابان صنعت سوم

 دفتر مرکزی فروش: تهران، خیابان منوچهری، پاساژ سینا، واحد ۷۵

تلفن:   ۶۲-۰۳۵۳۷۲۷۵۲۶۰                                                                فکس: ۳۷۲۷۵۲۶۳-۰۳۵

ایمیل:info@kianjameh.com  .

وبسایت: www. kianjameh.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.