خط توليد BRÜCKNER برند برتر بازار در کوتينگ پارچه هاي ضد آتش

شرکت ضدآتش انگلستان يکي از برندهاي برتر بازار در کوتينگ پارچه ضدآتش براي لوازم داخلي، پارچه رومبلي و منسوجات خانگي است. اين شرکت بخشي از گروه جان هولدن و نسل سوم اين خانواده تجاري است که بيش از ۵۰ سال پيش تأسيس شده است. آنها اخيراً کارخانه تکميل بروکنر را در تاسيسات خود در بولتون انگلستان نصب و راه اندازي کرده اند. اين خط از طرف جان برادلي، نماينده بروکنر در مکلس فيلد انگلستان، فروخته شد.

بروکنر با تيم ضدآتش خود به شدت کار مي کند تا نيازمنديها را شناسايي کند و بر اساس دستگاه طراحي شده سفارش بگيرد و اين اطمينان را حاصل نمايد که تمام انتظارات در همه موارد برآورده شده است. وسايل لازم و اساسي در بخش درجه حرارت و دما سرتاسر خشک کن، در بهترين شکل و يکنواخت است. حمام مداوم بر اساس نياز مشتري تغيير کرده و بر اساس مواد کوتينگ مورد استفاده، کنترل مي‌شود . علاوه بر ويژگي هاي فني، انتظارات زيادي از ضد آتش در کاهش مصرف انرژي براي حمايت از توسعه پايدار وجود دارد.

تيم طراحي بروکنر با همکاري شرکت ضد آتش انگليسي، تصوير کلي از يک خط ورودي پيچيده شامل دو رول باز کن را بسط داده است که از غلتکهاي تنشي انباشت براي جلوگيري از تنش طولي و ايجاد ثبات ابعادي تبعيت مي کنند. خط پوشش دهي مجهز به يک سيستم زنجيري عمودي است و به طور خاص براي پخش هوا به طور يکنواخت و همگن بر روي پارچه پوشش داده شده طراحي شده است. سيستم گرمايش مستقيم گاز، در ترکيب با ترتيب قرارگيري محفظه بروکنر و نيز طراحي گردش هوا به صورت پراکنده، بهترين پايداري ويکنواختي دما را در طول و عرض خشک کن اسنتر فراهم مي کند.

قبل از اينکه سفارش نهايي شود، بروکنر توانايي خود را با آزمايشهاي پوشش دهي در مرکز فن آوري خود در دفتر مرکزي اين شرکت در لنبرگ آلمان مورد تاييد قرار ميدهد. رجينا برکنر، مالک گروه بروکنر مي گويد: “ما بسيار خوشحال هستيم که مرکز فناوري به ما امکان پشتيباني از مشتريانمان را در توسعه محصولاتشان مي دهد. تکنولوژي ما در هر زمان به مشتريانمان کمک مي کنند و پيشنهاداتي به آنها در مورد آزمايش محصولات جديد يا تنظيمات جديد دستگاه ميدهد. ”

خط جديد پوشش دهي بروکنر قادر به برآورده کردن انتظارات بالايي از شرکت ضدآتش انگلستان با رعايت مصرف انرژي، بهره وري و جابه جايي آسان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.