مهارت سمنان ، نامی پر افتخار برای ایران

” مهارت سمنان ، نامی پر افتخار برای ایران “

زمانی که صحبت از تشکیل انجمن تولیدکنندگان قطعات و ماشین‌آلات نساجی ایران مطرح شد، برخی از دوستان می‌اندیشیدند که سنگ بزرگ نشانه‌ نزدن است و امروز اذعان می‌کنند که ای کاش، چندی پیش این انجمن شکل می‌گرفت و ظرفیت‌های ماشین‌سازی رفقای دیروز کشور، از حالت سنتی خود رفته رفته رو به فعالیت‌های جمعی و تشکلی می‌آورد.

maharat-semnan-itma-2015-2

امروز TMAI سه سال شده ‌است و به حضور اعضای خود می‌بالد؛ اعضایی که بدون هیچ حمایت خارجی و با توان و اراده خود، هر یک برگ زرینی در صنعت نساجی کشور به‌ شمار می‌آیند. انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات و قطعات نساجی ایران می‌کوشد تا با بکارگیری تمام عزم و اراده خود و همدلی که در درون جان صنعت نساجی کشور قرار دارد، اندک اندک گام‌های اساسی را در زمینه تولید، بازسازی، نوسازی و قطعه‌سازی کشور بردارد و شرایط را برای بهبود وضعیت صادرات ماشین‌آلات و قطعات کشور عزیزمان بهبود بخشد.

مهارت سمنان ، نمونه‌ای کامل و عینی از تلاش، علم، فناوری و اراده خستگی ناپذیری است که موجب افتخار و عزت کشور می‌باشد و چه عرصه ماشین‌سازی و چه بخش تولید، هنگامیکه در ایتمای ایتالیا به این غرفه می‌رسید، شعفی دو چندان و غروری وصف ناپذیر را در خود احساس می‌کرد و آرزو می‌نمود که تمامی بخش‌های صنعت نساجی کشور نیز بتواند همچون مهارت سمنان، فکر رکود را نکند و با حرکت خود سیلی خروشان برای شکستن سدهای ترس، بی‌اعتمادی و تحریم را به‌ وجود آورند. TMAI، مهارت سمنان را یک تجربه عینی و موفق در عرصه ساخت و صادرات می‌داند و می‌کوشد تا زمینه رونق و توسعه صادرات را برای سایر اعضاء خود فراهم نماید.

“Mode in Iran افتخار ماست”

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.